Robotik Diz Protezi
Yeni Nesil Ameliyat

En güncel ve modern ameliyat tekniği olan Robotik Diz Protezi ile ameliyatınızı daha konforlu bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Robotik diz protezi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

  Yüksek Konforlu Ameliyat İçin Robotik Diz Protezi

  Robotik cerrahi ile yapılan ameliyatlar normal yapılan ameliyatlara göre oldukça konforlu geçmektedir. Ayrıca ölçümler Robot tarafından yapıldığından hatasız işlemler sonucunda hasta ameliyat sonrasında kendini çok daha iyi hissetmektedir.

  En Güncel Teknik

  Robotik Cerrahi diz protezi ameliyatlarında kullanılan teknikler arasında en güncel olmasının yanı sıra aynı zamanda son teknolojidir. Robot yardımıyla gerçekleştirilen bu ameliyatlar hastalar tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemdir. Bunun başlıca nedenleri arasında ise hastanın ameliyat sonuçlarının oldukça başarılı olmasının yanı sıra konforlu bir şekilde operasyon geçirmesidir.
  Robotik Diz Protezi

  Daha İyi Sonuçlar İçin Robotik Diz Protezi Ameliyatı

  Robotik diz protezi cerrahisinin bir çok önemli özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler arasında dijital ölçüm ve milimetrik hesaplamalar, uzun ömürlü protez, dizin yumuşak doku dengesinin korunması gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Ayrıca Robotik Cerrahi ile yapılan ameliyatlarda hasta ameliyat sonrası kendisini çok daha iyi hissetmektedir.
  Robotik Diz Protezi

  Son Teknoloji

  Robotik Diz Protezi

  Uzun Ömürlü Protez

  Robotik Diz Protezi

  Gelişmiş Cerrahi İşlem

  Robotik Diz Protezi

  Milimetrik Hesaplamalar

  Bilgi Alın


   Sıkça Sorulan Sorular

   Robotik diz protezinin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunlar arasında en belirgin olanları ameliyat öncesinde alınan ölçülerin robot tarafından alınması ve hatasız bir şekilde belirlenmesidir. Aynı zamanda hastanın gerek ameliyat sırasında gerekse de ameliyat sonrasında konforlu bir şekilde zaman geçirmesidir.

   Robotik cerrahi ile yapılan diz protezi ameliyatlarında protez ömrünün uzun olmasının en önemli faktörlerinden birisi implantın en uygun şekilde yerleştirilmesini sağlamasının yanı sıra yumuşak doku dengesinin iyi bir şekilde ayarlanmasıdır. Bu nedenlerden dolayı Robotik Cerrahi ile yapılan ameliyatlarda protez ömrü daha uzun olmaktadır.

   Robotik diz tedavisinin neden bu derece önemli olduğuna değinecek olursak sitemizde de belirttiğimiz gibi ölçümlerin robot tarafından yapılıyor olması hatasız bir şekilde operasyonun geçekleşmesini sağlamasıdır. Ayrıca protez ömrünün normal yöntemle yapılan ameliyata oranla çok daha uzun olması Robotik Cerrahinin diğer avantajları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Robotik Cerrahi ile yapılan ameliyatlar sonrasında hasta daha konforlu bir yaşam sürmektedir.

   Bu yöntem uygun görülen tüm hasta gruplarında uygulanabilmektedir. Geceleri diz ağrısı yada  yürüme mesafelerinde kısalma olanların mutlaka alanında uzman doktora görünmesi gerekmektedir.

   Diz protezi ameliyatlarında normal yöntemle yapıldığında robotik yönteme göre ağrı olmaktadır. Fakat ameliyat robotik yöntemle gerçekleştiğinde çok daha az ağrı olmaktadır.

   Normal teknikle yapılan diz protezi ameliyatında iyileşme süresi maksimum 6 hafta olmaktadır. Robotik diz protezinde ise bu süre daha kısa olmaktadır.

   Robotik Diz Protezi

   Robotik Cerrahi Yeterlilik Belgesi
   Op. Dr. Ayşe Erdoğan

   Dr. Ayşe Erdoğan Robotik cerrahi alanında yeterlilik belgesini almış olan bayan operatör doktordur. Geçmişten günümüze bir çok başarılı ameliyata imza atan Dr. Ayşe Erdoğan ile tanışarak detaylı bilgi edinin.

   Robotik Diz Cerrahisi Fiyatları