Robotik Kalça Protezi
Güncel Ameliyat Tekniği

Robotik Kalça Protezi ile birlikte ameliyat sırasında ve sonrasında, klasik yönteme göre daha rahat bir süreç geçirin. Aynı zamanda Robotik Cerrahinin bir çok avantajı bulunmaktadır.

  Robotik Cerrahi İle Daha Ağrısız ve Hızlı İyileşme

  Robotik cerrahi yöntemle yapılan ameliyatlar konfor açısından klasik yöntemle yapılan ameliyatlara oranda daha iyidir. Robotik cerrahi sonucunda iyileşme süreci daha hızlı olmaktadır.  Robotik kalça protezi ameliyatının klasik yöntem ameliyata göre avantajları bir hayli fazladır.

  En Güncel Teknik

  Kalça protezi ameliyatı için geliştirilen en son teknoloji olan Robotik Cerrahi ile birlikte ölçümler milimetrik olarak yapıldığından dolayı ameliyat hatasız bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Robotik kalça protezi aynı zamanda uzun ömürlü olmaktadır. Robotik Kalça protezinin, klasik kalça protezine oranla bir çok avantajı bulunmaktadır. Kalça protezi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.
  Robotik Kalça Protezi

  Konforlu Ameliyat İçin Robotik Cerrahi

  Robotik Kalça protezi cerrahisi ile birlikte hasta ameliyat sürecini çok daha iyi geçirir. Ayrıca robot yardımıyla yapılan milimetrik hesaplamalar ve yumuşak doku dengesinin sağlanması ameliyatın neredeyse hatasız ve konforlu bir şekilde geçmesini sağlar. Kalçanız ile ilgili bir sorununuz var ise tanının konması adına doktora başvurmanız son derece önemlidir.
  Robotik Kalça Protezi

  Güncel Teknoloji

  Robotik Kalça Protezi

  Daha Uzun Ömürlü

  Robotik Kalça Protezi

  Gelişmiş Cerrahi İşlem

  Robotik Kalça Protezi

  Milimetrik Hesaplamalar

  Bilgi Alın


   Sıkça Sorulan Sorular

   Robotik kalça protezi ameliyatının klasik yöntemle yapılan ameliyata göre çok fazla avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların en başında ise Robotun yaptığı milimetrik hesaplamalar sonucunda hastanın ameliyatı daha konforlu geçirmesidir. Ayrıca ameliyat sonrasında iyileşme süreside klasik yönteme göre çok daha hızlı olmaktadır.

   Robotik kalça protezi cerrahisi ile yapılan ameliyatlarda protez ömrü normal yöntemle yapılan ameliyata oranla daha uzun süreli olmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında ise Robot sayesinde implantın en uygun şekilde yerleştirilmesi ve yumuşak doku dengesinin iyi ayarlanmasıdır.

   Robotik Cerrahi ile yapılan kalça protezi ömrü ve kullanımı açısından daha iyi olduğundan dolayı hastalar tarafından genellikle seçilen bir yöntemdir.

   Robotik kalça protezi ameliyatı hastanın kalça şikayeti üzerine gerekli kontrollerin ardından uygun görülmesi durumunda yapılmaktadır.

   Robot Kalça protezi sonrasında klasik yöntemle yapılan ameliyata oranla hastada daha az ağrı olmaktadır.

   Kalça protezi sonrası iyileşme süreci normal yöntemle yapılan ameliyat sürecine göre daha hızlı olmaktadır. Normal yöntemle yapılan ameliyat 3-4 hafta içerisinde iyileşirken, Robot yöntemiyle yapılan ameliyat sonucunda ise daha kısa sürede iyileşme sağlanmaktadır.

   Robotik Kalça Protezi

   Robotik Cerrahi Yeterlilik Belgesi
   Op. Dr. Ayşe Erdoğan

   Op. Dr. Ayşe Erdoğan Kalça Protezi Robotik Cerrahi işlemi için gerekli olan yeterlilik belgesini almıştır. Sitemizde bulunan iletişim kanallarından Op. Dr. Ayşe Erdoğan’a ulaşarak Robotik Cerrahi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Robotik Diz Cerrahisi Fiyatları